Toolbar  Nejlepší pomocník pro cestu Internetem

Přidejte zdarma svému prohlížeči výjimečné schopnosti !!!

Nová verze 1.0.0.298

Hledání na internetu

Zdá se vám hledání přes internetové vyhledávače příliš zdlouhavé? Zkuste nového pomocníka pro cestu internetem. Do políčka v liště stačí napsat hledaný výraz a odeslat. Volba, zda chcete prohledat celý internet nebo pouze jeho českou část, záleží na Vás. Na výběr je i několik překladových slovníků.

Rychlé hledání

Pro rychlé vyhledávání je zavedena zcela nová služba, která Vám umožní pomocí několika zkratek najít správné informace. Například stačí zadat "h slovo" a zobrazí se Vám všechny odkazy nalezené vyhledávačem. Všechny používané zkratky naleznete v "Seznamu funkcí použitelných z pole adresa" umístěném na konci této stránky.

SMS

Stiskem tlačítka "SMS" Vám toolbar umožní poslat sms zprávu zdarma Vámi vybrané osobě z Vašeho telefonního seznamu. Výhodou je neomezený počet telefonních čísel uložených ve Vašem telefonním seznamu.

Tvorba adresáře

Telefonní číslo příjemce můžete ukládat přímo do připraveného formuláře umístěného v poli Nastavení/SMS. Novinkou je, že jednoduchým přetažením pomocí myši můžete libovolně měnit pořadí záznamů ve Vašem telefonním seznamu a toto zůstane zachováno i při dalším spuštění prohlížeče. Aby se nově zadaný příjemce uložil, je nutné stisknout tlačítko "Přidat".

Posílání

Sms můžete posílat i přímo z pole adresa ve tvaru "sms jarda ahoj jardo jak se máš?" nebo "sms 602123456 ahoj jardo jak se máš?". Telefonní seznam automaticky vyplňuje telefonní číslo při odesílání zprávy do sítě Eurotel a Oskar. Zasílání SMS do sítě T-mobile tato služba nepodporuje.

E-mail

Tlačítko "E-mail" Vám již nyní umožňuje bezpečné přihlášení do své emailové schránky v doménách: seznam.cz, centrum.cz, atlas.cz, email.cz, tiskali.cz, quick.cz. V budoucnu bude stávající nabídka rozšířena.

Tvorba adresáře

E-mailovou adresu můžete ukládat přímo do připraveného formuláře umístěného v poli Nastavení/E-mail po stisku tlačítka "Přidat". Před zadáním nové e-mailové adresy je nutné stisknout tlačítko "Přidat". Tato služba podporuje neomezený počet Vašich schránek.

Chat

Tlačítko "Chat" Vám již nyní umožňuje bezpečné přihlášení pod jedním ze svých Nicků do těchto chatů: Xchat, chat.seznam.cz. Další možnosti pro Vás připravujeme.

Tvorba adresáře

Svůj Nickname můžete ukládat přímo do připraveného formuláře umístěného v poli Nastavení/Chat po stisku tlačítka "Přidat". Před zadáním nového Nickname je nutné stisknout tlačítko "Přidat". Tato služba podporuje neomezený počet Nicků.

Web

Bezpečné superrychlé přihlašování na servery seznamka.cz, rande.cz, gamezone.cz, webgame.cz, Centrum Orientálního Tance a další.

Tvorba adresáře

Svoje oblíbené stránky můžete ukládat přímo do připraveného formuláře umístěného v poli Nastavení/Web po stisku tlačítka "Přidat". Před zadáním nového odkazu je nutné stisknout tlačítko "Přidat". Tato služba podporuje neomezený počet webových odkazů (zatím v rámci výše nabízených). Do budoucna připravujeme další možnosti.

AutoFill

Automatické vyplňování internetových formulářů Vám umožní tlačítko "AutoFill". Můžete ho využít např. pro registraci do eshopů, emailů, chatů, atd. (nově klientské číslo Ebanka)

Vyplnění autofill

Vyplňte údaje, které považujete za vhodné a vše potvrďte tlačítkem OK.

Tlačítko "AutoFill" se stane aktivním, pokud otevřete internetovou stránku s formulářem, např. http://www.orientalnitanec.cz/Registrace.asp, kde budou nevyplněná žlutá pole. Po stisknutí tlačítka "AutoFill" dojde k jejich vyplnění. Poznámka: Služba autofill neumožňuje dovyplnění jakýchkoli polí, které jsou již částečně předvyplněny. Pokud se ve formulářích vyskytuje více polí stejně označených, například více polí pro telefonní čísla, bude vyplněno vždy pouze jedno telefonní číslo, vámi uvedené v Autofillu, ve všech polích.

Export / Import nastavení

Možnost uložit si své nastavení (telefonní seznam, přihlašovací údaje, Autofill informace) do souboru a přenést na jiný počítač. Pro větší bezpečnost jsme umožnily tento soubor pomocí hesla zašifrovat.Další funkce

Vyplňování klientského čísla eBanky
Uživatelské nastavení se ukládá do šifrovaného souboru, který je zabezpečen heslem uživatele
Uživatelské nastavení lze exportovat a importovatCHCI STÁHNOUT TOOLBAR     NECHCI TOOLBAR     FORUM
Bezpečné přihlašování:


Seznam funkcí použitelných z pole adresa:


h slovo hledá slovo na českém Internetu (jyxo)
g slovo hledá slovo ve světě google.com
sms číslo zpráva odešle sms zprávu na telefonní číslo
sms jmeno zpráva odešle sms zprávu osobě podle Vašeho seznamu
obr nazev najde obrázek podle klíčového slova
mp3 nazev najde hudební soubor (mp3,wma ..) podle klíčového slova
tel jméno příjmení telefonní seznam osob
telf firma telefonní seznam firem
tel cislo telefonní seznam osob vyhledá podle telefonního čísla
telf cislo telefonní seznam firem vyhledá podle telefonního čísla
m ulice vyhledání ulici na mapě
auto z misto1 do místo2 autotrasa z místa1 do místa2
z misto1 do misto2 vyhledání spoje v jízdních řádech z místa1 do místa2
jf firma obchodní rejstřík firem (justice.cz)
jo osoba obchodní rejstřík vyhledání podle osoby (justice.cz)
sca slovo slovník česko – anglický
scn slovo slovník česko – německý
sci slovo slovník česko – italský
scs slovo slovník česko – španělský
scf slovo slovník česko – francouzský
sac slovo slovník anglicko – český
snc slovo slovník německo – český
sic slovo slovník italsko – český
ssc slovo slovník španělsko – český
sfc slovo slovník francouzsko – český
tv zobrazí televizní program na dnešní den
kino nazev zobrazí program kina
film nazev najde v jakém kině hrají film
help zobrazí napovedu
? zobrazí napovedu


Nahoru